Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

List of registered teams

Club Team name Category Payment status
AK 28 Gutter 14 (født 2008) No fees paid
Austrått IL Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Austrått IL Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Austrått IL Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Austrått IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Austrått IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Austrått IL Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Austrått IL Gutter 13 (født 2009) No fees paid
Austrått IL Gutter 13 (født 2009) No fees paid
Austrått IL Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Austrått IL /Bogafjell Gutter 15(født 2007) All teams paid
Austrått IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Austrått IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Austrått IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Austrått IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Austrått IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Austrått IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Austrått IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Barkåker IF Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Barkåker IF Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Birkebeineren, IF Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) No fees paid
Birkebeineren, IF Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Birkebeineren, IF Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Birkebeineren, IF Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Birkebeineren, IF Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Bogafjell Idrettslag Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Bogafjell Idrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Bogafjell Idrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Bogafjell Idrettslag 2Bogafjell2 Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Bogafjell Idrettslag 1Bogafjell1 Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Bogafjell Idrettslag Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Bogafjell Idrettslag Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Brodd Håndballklubb Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Express Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Express Gutter 13 (født 2009) No fees paid
Express Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Express Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Falkeid IL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Falkeid IL Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Fana Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Flint Tønsberg Håndball AL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Flint Tønsberg Håndball AL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Forsand IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Forsand IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Forsand IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Forus og Gausel Idrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Forus og Gausel Idrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Forus og Gausel Idrettslag Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Fram IF RØD Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Fram IF Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Fram IF Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Fram IF Gutter 15(født 2007) All teams paid
Fram IF BLÅ Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Fram IF RØD Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Fram IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Fram IF RØD Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Fram IF BLÅ Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Frøyland IL Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Frøyland IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Frøyland IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Furnes Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Gimletroll Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Gimletroll Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Gimletroll Gutter 12, Øvet (født 2010) No fees paid
Gimletroll Gutter 12, Øvet (født 2010) No fees paid
Gimletroll Gutter 12, Øvet (født 2010) No fees paid
Gimletroll P2 Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll P3 Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll P1 Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Gimletroll F1 Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll P Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll F2 Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll F3 Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Gimletroll P Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Gimletroll F2 Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Gimletroll F1 Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Gimletroll Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Gimletroll Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Gimletroll Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Giv Akt IL Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Giv Akt IL Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Grane Arendal, IK Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Grane Arendal, IK Rosa Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Grane Arendal, IK Rød Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Greipstad IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Gulset IF Jenterf 2009 Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Gulset IF Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Havdur, IL Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Havdur, IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Havdur, IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Havdur, IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Havdur, IL Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Havdur, IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Havdur, IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Havørn Allianseidrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Havørn Allianseidrettslag Jenter 11 (født 2011) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Blå Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Rød Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Blå Jenter 9 (født 2013) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Rød Jenter 9 (født 2013) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Rød Jenter 10 (født 2012) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Grønn Jenter 10 (født 2012) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Blå Jenter 10 (født 2012) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
HG Gokstad Håndballklubb Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Hinna Håndball Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Hinna Håndball Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Hinna Håndball Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Hinna Håndball Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Hinna Håndball Jenter 12, øvet (født 2010) No fees paid
Hinna Håndball Jenter 12, øvet (født 2010) No fees paid
Hisøy IL Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Hisøy IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Hisøy IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Hisøy IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Hisøy IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Hisøy IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Hisøy IL Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 16 (født 2006) All teams paid
Husøy & Foynland IF Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Hånes IF Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Hånes IF Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Hånes IF Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Høvdingen,IL Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Just IL Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Just IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Just IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Just IL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
KFUM Håndball, Stavanger Jenter 11 (født 2011) All teams paid
KFUM Håndball, Stavanger Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
KFUM Håndball, Stavanger Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
KFUM Håndball, Stavanger Jenter 13 (født 2009) All teams paid
KFUM Håndball, Stavanger J14 Lilla Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Kolstad Håndball Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Kolstad Håndball Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Kopervik Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Kopervik Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Kopervik Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Kopervik Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Kristiansand Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Kristiansand Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Kristiansand Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Kristiansand Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Kristiansand Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Kristiansand Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Kristiansand Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Kvelde IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Kvelde IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Kåsen IL Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) No fees paid
Kåsen IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Kåsen IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Lillesand IL Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Lillesand IL Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Lillestrøm Håndballklubb Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Lund Håbdballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Lund Håbdballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Lund Håbdballklubb HK 1 Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Lund Håbdballklubb HK 2 Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Lyngdal IL Gutter 9 (født 2013) No fees paid
Lyngdal IL Gutter 9 (født 2013) No fees paid
Lyngdal IL Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Lyngdal IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Lyngdal IL Bredde Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Mastra Idrettslag Jenter 14 (født 2008) No fees paid
MHI Håndball Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
MHI Håndball Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
MHI Håndball Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
MHI Håndball Jenter 13 (født 2009) All teams paid
MHI Håndball Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Mjøndalen Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Nesjar IF Gutter 13 (født 2009) No fees paid
Nesjar IF Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Nesjar IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Nesjar IF Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nesjar IF Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Nordstrand IF Gul Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Nordstrand IF Rød Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Nordstrand IF Blå Jenter 12, øvet (født 2010) No fees paid
Nordstrand IF Hvit Jenter 12, øvet (født 2010) No fees paid
Nordstrand IF BLÅ Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nordstrand IF GRØNN Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nordstrand IF GUL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nordstrand IF RØD Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nordstrand IF HVIT Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Nærbø IL Gutter 14 (født 2008) No fees paid
Nøtterøy IF Rød Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Nøtterøy IF Grønn Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Nøtterøy IF Nøtterøy Håndball Bredde Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Nøtterøy IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Nøtterøy IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Nøtterøy IF Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Nøtterøy IF Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Nøtterøy IF Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Ramnes IF Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Randaberg Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL Gul 1 Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Blå 2 Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Grønn 3 Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Randesund IL Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Randesund IL Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Randesund IL Gutter 16 (født 2006) All teams paid
Randesund IL Gutter 16 (født 2006) All teams paid
Randesund IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL RIL Strømme Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL RIL Strømme Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL RIL Strømme Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL RIL Strømme Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Randesund IL RIL1 Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randesund IL RIL2 Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randesund IL RIL3 Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Randesund IL Kringsjå Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL Ril Strømme Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL RIL Dvergsnes1 Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL RIL Dvergsnes2 Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL Kringsjå Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Randesund IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL 1 Strømme/Vardåsen Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL 2 Strømme/Vardåsen Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Randesund IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Randesund IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Randesund IL Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Randesund IL Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Randesund IL Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Randesund IL Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Randesund IL Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Sandar IL Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Sandar IL Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Sandar IL Gutter 11 (født 2011) No fees paid
Sandar IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Sandar IL Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Sandar IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sandar IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sandar IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Sandar IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Sandar IL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Sandar IL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Sandar IL Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Sandefjord Turn & Idrettsforening Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Sandefjord Turn & Idrettsforening Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Sandefjord Turn & Idrettsforening Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Sandefjord Turn & Idrettsforening Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 10 (født 2012) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 12, mindre øvet (født 2010) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 12, øvet (født 2010) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Sandnes Håndballklubb Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Skrim, IL Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Skrim, IL Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Sola Håndballklubb Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Sola Håndballklubb Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Sola Håndballklubb Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Sola Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) No fees paid
Sola Håndballklubb Gutter 13 (født 2009) No fees paid
Sola Håndballklubb Gutter 14 (født 2008) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Sola Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Sola Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Sola Håndballklubb Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Sola Håndballklubb Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Sola Håndballklubb Jenter 16 (født 2006) All teams paid
Spangereid IL Jenter 10 (født 2012) No fees paid
Spangereid IL Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Spangereid IL Jenter 13 (født 2009) No fees paid
Spangereid IL Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Stavanger Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Stavanger Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Stavanger Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Stavanger Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Stokke IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Stokke IL Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Stokke IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
SUND HANDBALLKLUBB Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) No fees paid
SUND HANDBALLKLUBB Jenter 14 (født 2008) No fees paid
SUND HANDBALLKLUBB Jenter 15 (født 2007) No fees paid
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013) No fees paid
Søreide Jenter 14 (født 2008) No fees paid
Sørfjell Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Sørfjell Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Sørfjell Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Sørfjell Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Sørfjell Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Sørfjell Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Sørfjell Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Sørfjell Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Sørfjell Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Sørfjell Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Tasta Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Tasta Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Tasta Håndballklubb Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Teie Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Teie Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Teie Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Teie IF Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Torsnes IL Østsiden/Torsnes Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Trauma,IF Gutter 9 (født 2013) All teams paid
Trauma,IF Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Trauma,IF Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Trauma,IF Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Trauma,IF Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Trauma,IF Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Trauma,IF Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Trauma,IF Jenter 10 (født 2012) All teams paid
Trauma,IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Trauma,IF Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Trauma,IF Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Tveter Håndballklubb Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Tysnes Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Tønsbergs Turnforening Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Tønsbergs Turnforening Jenter 12, mindre øvet (født 2010) All teams paid
Vansjø/Svinndal IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Vestfossen IF Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Vestfossen IF Superlag 1 Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Vestfossen IF Superlag 2 Jenter 9 (født 2013) All teams paid
Vestfossen IF Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Vestfossen IF Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Vestfossen IF Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Vestre Bærum Idrettsforening Jenter 11 (født 2011) No fees paid
Viking Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Viking Håndballklubb Gutter 12, Mindre øvet (født 2010) All teams paid
Viking Håndballklubb Gutter 12, Øvet (født 2010) All teams paid
Vindbjart, IL Gutter 10 (født 2012) All teams paid
Vindbjart, IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Vindbjart, IL Gutter 11 (født 2011) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 11 (født 2011) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 12, øvet (født 2010) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Vindbjart, IL Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Våg IK Gutter 13 (født 2009) All teams paid
Våg IK Gutter 15(født 2007) All teams paid
Våg IK Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Våg IK Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Våg IK Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Våg IK Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Våg IK Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Våg IK Jenter 15 (født 2007) All teams paid
Åkra IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Åkra IL Jenter 13 (født 2009) All teams paid
Øyestad IF Jenter 14 (født 2008) All teams paid
Øyestad IF Jenter 14 (født 2008) All teams paid